Agencja detektywistyczna Operand

Najkorzystniejsza oferta usług detektywistycznych – cennik

Ile kosztuje wynajęcie prywatnego detektywa? Chcesz skorzystać z usług profesjonalnej agencji? Biuro Detektywistyczne Operand wychodząc naprzeciw państwa oczekiwaniom, przedstawia wybrane ceny usług detektywistycznych, realizowanych m.in. w Katowicach, Opolu i Częstochowie. Cennik zależny jest od wielu czynników i stopnia skomplikowania prowadzonych spraw. Końcowa cena dla poszczególnych usług zawiera w szczególności: przygotowanie umowy, zbudowanie konkretnej strategii działania w oparciu o zatwierdzony plan zlecenia, analiza pozyskiwanych informacji i wytaczanie kolejnych etapów prowadzonych czynności przez detektywów, systematyczne dokumentowanie ustalanych faktów, sporządzenie sprawozdania z przeprowadzonych działań.

Tak kształtuje się cennik podstawowych usług detektywistycznych:

  • Obserwacja – jako podstawowa forma uzyskiwania informacji o osobach, przedmiotach czy zdarzeniach. Forma rozliczenia: stawka godzinowa – od 200 zł, ryczałtowa, dzienna,
  • Kontrobserwacja – sprawdzenie, czy zleceniodawca nie jest objęty obserwacją przez inne biura detektywistyczne, służby państwowe czy też inne osoby – ustalenia indywidualne,
  • Ustalenie miejsca zameldowania 1500 zł – termin 5-7 dni,
  • Ustalenie miejsca zamieszkania (pobytu) – od 2500 zł – termin 14-30 dni,
  • Poszukiwanie osób – ustalenia indywidualne,
  • Wywiad gospodarczy – od 2000 zł,
  • Weryfikacja zwolnienia lekarskiego pracownika – od 3500 zł,
  • Odzyskiwanie danych z telefonów, komputerów, tabletów – 1600 zł.

Wszystkie ujęte w cenniku działania wykonywane są w sposób profesjonalny, sprawdzonymi metodami i przy wykorzystaniu nowoczesnego sprzętu.

Prywatny detektyw – biuro detektywistyczne w Katowicach

Zlecenie usług detektywistycznych na terenie m.in. Katowic, Częstochowy, Lublińca czy Opola naszemu biuru detektywistycznemu to często lepsza opcja niż działanie na własną rękę. Emocje i chęć osobistego sprawdzenia niepokojących zachowań czy też sytuacji, powodują, że można popełnić wiele błędów. Prywatny detektyw jest doświadczonym specjalistą, który będzie wiedział jak działać i na czym skupić się w danym momencie. Przewidując zachowania osób obserwowanych, analizując sytuacje i zgromadzony materiał dowodowy, detektyw naszej agencji detektywistycznej jest w stanie skutecznie poprowadzić niemal każdą sprawę detektywistyczną. Licencjonowany detektyw wykorzystuje w swojej pracy nowoczesne technologie, wiedzę, doświadczenie i jest świadomy, że niektóre zadania mogą być związane z zagrożeniem jego zdrowia i życia. Dlatego też nasze usługi detektywistyczne są bezpieczniejszym rozwiązaniem dla Klientów, którzy potrzebują wsparcia w różnych życiowych lub zawodowych problemach. Prowadzone przez nas biuro detektywistyczne indywidualnie podchodzi do każdego zleconego zadania. Zapewniamy przy tym pełną dyskrecję oraz poufność.

Wsparcie prywatnego detektywa pozwoli szybciej i skuteczniej uzyskać niezbędne dowody w danej sprawie czy odnaleźć poszukiwaną osobę, której pobyt jest trudny do ustalenia. Często podejmowane przez detektywa czynności, realizowane są w różnych zakątkach Polski. Wymagają nie tylko znajomości odpowiednich procedur, profilaktyki działania, ale również przepisów prawa.

Efektem zakończonych działań jest pisemne sprawozdanie z wykonanych czynności. Detektyw dołącza do niego również dokumentację fotograficzną, wideo oraz inne, przydatne czy zlecone przez Klienta załączniki. Wszystkie powyższe dokumenty i materiały zgromadzone przez naszych detektywów, mają wartość dowodową w ewentualnym postępowaniu sądowym.

W zamieszczonym powyżej cenniku znajdą Państwo stawki za podstawowe usługi detektywistyczne, jakie świadczymy w Katowicach, Opolu Częstochowie, Lublińcu i innych miastach.

Zachęcamy do skorzystania z profesjonalnej pomocy w sprawach prywatnych oraz zawodowych. Gwarantujemy najlepsze standardy i najwyższą jakość wszystkich spraw powierzonych nam przez Klientów prywatnych, instytucjonalnych oraz firmowych.

ZAPRASZAMY DO WSPÓŁPRACY!